Mobojobo decoration

Divero 40817 Polohovatelná zahradní židle

Velmi oblíbený produkt od oblíbené značky se zárukou kvality Divero jde koupit v aktuální nabídce v bezva akci. Nyní nakoupíte za 3 487 Kč.
EAN: 4025327050084
Ověřit dostupnost
Značka: Divero
3 487

Masivní sklopné křeslo zhotovené z kvalitního, počasí odolného, ošetřeného týkového dřeva. Židle má vysokou opěrku zad, nastavitelnou do 6-ti poloh. Židle je perfektní na terasu nebo zahradu k příjemně strávenému letnímu večeru s přáteli nebo v rodinném kruhu. Židle je sklopná a umožňuje snadné uskladnění. Produkt, který Vás nadchne poměrem cena/výkon.
Dřevěný nábytek, jako přírodní produkt má zvláštní šarm, je symbolem přirozenosti, pohodlí, odolnosti a nadčasové elegance. Týkové dřevo se vyznačuje odolností proti vlivům počasí a tím je velice vhodné k použití pro venkovní použití. K udržení teplého odstínu dřeva ošetřujte dřevo týkovým olejem. Neošetřené týkové dřevo po určité době obdrží známou stříbrnošedou patinu. Pozor! Dřevo je živý materiál, drobné prasklinky a pozvolné změny barvy jsou normálními vlastnostmi tvrdého dřeva. Naše výrobky jsou vyrobeny ze dřeva z kontrolovaných pěsteb dřevin. Teakové dřevo je velmi odolné vůči povětrnostním vlivům, a proto je vhodné pro venkovní použití. Neošetřené teakové dřevo získá v průběhu času svou slavnou stříbrno-šedou patinu. Pokud tento efekt nechcete, měli byste ošetřit lehátko teakovým olejem, který je k dispozici také v našem obchodě – D02143, D02144
Technické údaje:

sklopná židle z ošetřeného týkového dřeva
nastavitelná do 6-ti poloh
sklopná
ergonomicky formovaná
extra masivní
druh dřeva: týkové dřevo
rozměry a hmotnost (cca)
celková výška: 1,11 m
šířka: (od područky k područce): 61 cm
hloubka: 65cm
šířka sedu: 48 x 49 cm
výška sedu: 42 cm
opěrka zad: 48 x72 cm
ve sklopeném stavu: šířka 61 cm, výška 92 cm, hloubka 22 cm
nosnost: cca 90 kg

 
Obsah balení:

1 x přírodní masivní dřevěná židle
rozměry balení: 930 x 620 x 220
hmotnost balení: 12,5 kg