Mobojobo decoration

DIVERO zahradní nábytek z týkového dřeva

Tento velmi oblíbený produkt od značky s dlouholetou tradicí Divero jednoduše pořídíte právě nyní na našich stránkách se slevou! Nabídky již od 6 521 Kč.
EAN: 4025327993596
Ověřit dostupnost
Značka: Divero
6 521

Tento zahradní set je vyroben z pevného, přírodního dřeva. Stylový dřevěný stůl je velice stabilní. Set je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. K setu si můžete libovolně přidat jiné druhy zahradního nábytku.Teakové dřevo je velmi odolné vůči povětrnostním vlivům, a proto je ideální pro venkovní použití.
Návod na údržbu: Neošetřený teak vytváří v průběhu času na povrchu tenkou, stříbrně šedou vrstvu, nazývanou také „patina“. Pokud si toto nepřejete, měli byste si například nábytek z toho materiálu leštit čisticí houbou nebo měkkým kartáčem a trochou teplé vody a ošetřit teakovým olejem. V zimě doporučujeme set uskladnit v teple a suchu.
Teakové dřevo je velmi odolné vůči povětrnostním vlivům, a proto je vhodné pro venkovní použití. Neošetřené teakové dřevo získá v průběhu času svou slavnou stříbrno-šedou patinu. Pokud tento efekt nechcete, měli byste ošetřit lehátko teakovým olejem, který je k dispozici také v našem obchodě – D02143, D02144
Technické údaje:

stůl:
průměr: cca 100 cm
výška: asi 75 cm
hmotnost: asi 15 kg
materiál: týkové dřevo
židle:
šířka: 46 cm
výška: 89 cm
hloubka: 62 cm
plocha sedadla: 40 cm x 37 cm
výška sedadla: cca 46 cm
hmotnost: asi 6 kg
materiál: týkové dřevo

Obsah balení:

1 x DIVERO zahradní nábytek z týkového dřeva