Mobojobo decoration

VOLTRONIC® 59984 Vánoční osvětlení – světelný závěs – 3×6 m barevná 600 LED

Tento velmi žádaný produkt od značky s tradicí a dobrou pověstí VOLTRONIC® jednoduše můžete sehnat již dnes za zcela nejnižší cenu! Akční cena již od 1 561 Kč.
EAN: X000UH55KB
Ověřit dostupnost
Značka: VOLTRONIC®
1 561

Světelný závěs je opravdu univerzálním osvětlením pro Vaši domácnost. Můžete ho umístit do okna, na dveře, mezi dveře, nebo jen tak na zeď. A co je nejlepší? Že ho nemusíte použít pouze o Vánocích, ale i kdykoliv během roku. LED diody nevytvářejí teplo nebo UV záření. Spotřeba elektrické energie je v porovnání s žárovkami extrémně nízká (až 90% úspor). Životnost LED je až 100 000 hodin a daleko přesahuje životnost normální žárovky (v závislosti na výkonu asi 1000 hodin). U světelných řetězů VOLTRONIC byla kladena nejvyšší hodnota na bezpečnost, a proto byly jak světelné řetězy (Bureau Veritas) a adaptér certifikovány (SGS) GS (testovaná bezpečnost). Součástí osvětlení je i dálkové ovládání, díky kterému osvětlení na dálku nejen zapnete a vypnete, ale zároveň můžete nastavit časovač (osvětlení bude 6 hodin poté vždy svítit a 18 hodin „spát“), nebo využít možnosti zvýšení nebo snížení jasu. Na adaptéru najdete možnost nastavení až 8 světelných funkcí: různé kombinace, svícení ve vlnách, sekvenční svícení, pomalá záře, rychlé blikání, pomalé slábnutí, jiskřivé blikání, stálé svícení.
Poznámka:rozměr 3 m: tímto rozměrem je myšlena délka od prvního pramene po poslednírozměr 6 m: tímto rozměrem je myšlena výška světelných pramenů (od shora dolů)
Technické údaje:

600 LED diod
barva diod: barevná
barva kabelu: transparentní
délka napájecího kabelu: cca 5 m
rozměry výrobku: cca 3 x 6 m
počet pramenů: 12 pramenů (každý s 50 LED)
rozestupy mezi prameny: cca 25 cm
délka pramene: cca 6 m
vstupní napětí: 220 V – 240 V ~ 50/60 Hz
spotřeba elektrické energie: 600 LED – 9 Watt (5 mA)
ochrana: IP 44 (vhodné i pro venkovní použití)
baterie pro ovladač není součástí balení (plochá,kulatá baterie do hodinek)

Obsah balení:

1 x vánoční osvětlení
1 x napájení
1 x dálkové ovládání