Mobojobo decoration

VOLTRONIC® 59756 Vánoční LED osvětlení 5 m – studená bílá 50 LED + ovladač – zelený kabel

Tento výjimečný kus od skvělého výrobce VOLTRONIC® jednoduše naleznete u nás právě za skvělou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 284 Kč.
EAN: X000UHEW4L

Světelný řetěz je vhodný pro vnitřní i venkovní použití – jak na okno či chodbu, tak i na dům či stromek. Osvětlení není výhradně určeno pro dobu Vánoc, ale můžete ho využít i pro osvětlení Vašeho stanu či zahrady během letních měsíců.
LED diody jsou oblíbenou náhradou za klasické žárovky. Oproti klasickým žárovkám LED diody nevyzařují teplo, jsou odolné proti otřesům a můžete díky nim ušetřit až 90% energie, které byste jinak spotřebovali na klasické žárovky. Průměrná životnost LED diody je 2000 hodin svícení (normální žárovka cca 1000 hodin v závislosti na svítivosti).
LED řetěz splňuje německé normy a je na něj vystaven certifikát bezpečnosti GS a splňuje stupeň krytí IP 44 (pro venkovní použití).
Součástí osvětlení je i dálkové ovládání, díky kterému osvětlení na dálku nejen zapnete a vypnete. Ale zároveň můžete nastavit časovat (osvětlení bude 6 hodin poté vždy svítit a 18 hodin „spát“) nebo využít možnosti zvýšení nebo snížení jasu. Samozřejmostí je také 8 světelných funkcí: různé kombinace, svícení ve vlnách, sekvenční svícení, pomalá záře, rychlé blikání, pomalé slábnutí, jiskřivé blikání, stálé svícení.
Technické údaje:

délka světelné části: cca 5 m
délka napájecího kabelu: cca 5 m
celková délka osvětlení: cca 10 m
barva napájecího kabelu: zelený
50 LED diod 
barva osvětlení: studená bílá
rozestupy mezi diodami: 10 cm
velikost diody: cca 3 mm
ochrana: IP44 (možné použít i venku)
napájecí adaptér
baterie pro ovladač není součástí balení (plochá, kulatá baterie do hodinek)

Obsah balení:

1 x Vánoční LED osvětlení 5 m – studená bílá 50 LED + ovladač – zelený kabel