Mobojobo decoration

NEXOS Vánoční řetěz, 200 LED, teple bílá, zelený kabel

Oblíbený a akční produkt od společnosti s úžasnou pověstí Nexos můžete dostat právě teď v nabídce téměř zdarma! Nabídka od 509 Kč.
EAN: 4025327112546
Ověřit dostupnost
Značka: Nexos
509

Světelný řetěz je vhodný pro vnitřní i venkovní použití – jak na okno či chodbu, tak i na dům či stromek. Osvětlení není výhradně určeno pro dobu Vánoc, ale můžete ho využít i pro osvětlení Vašeho stanu či zahrady během letních měsíců. Nízká spotřeba energie LED diod je šetrná i k Vaší peněžence. Součástí osvětlení je i dálkové ovládání, díky kterému osvětlení na dálku nejen zapnete a vypnete, ale zároveň můžete nastavit časovat nebo využít možnosti zvýšení nebo snížení jasu. Kromě toho má řetěz praktickou funkci časovače: Po zvolení programu stiskněte znovu tlačítko na transformátoru na dobu přibližně 3 sekund (nebo tlačítko na ovladači) – poté se rozsvítí červená kontrolka na transformátoru a aktivuje se funkce časovače. Každý den v tuto dobu se osvětlení zapne a má provozní dobu 6 hodin – poté se osvětlení vypne na dalších 18 hodin. Poslední zvolený program se znovu zapne v čase spuštění. Samozřejmostí je také 8 světelných funkcí: různé kombinace, svícení ve vlnách, sekvenční svícení, pomalá záře, rychlé blikání, pomalé slábnutí, jiskřivé blikání, stálé svícení.
POZOR: Na kartonu je napsáno 18 m přívodní kabel / celková délka 38 m , jedná se chybné údaje, správné údaje jsou níže popsány.
Technické údaje:

200 LED
max. spotřeba: 3,6 Wattů
barva světla: teplá bílá
celková délka: 30 m
délka přívodního kabelu: 10 m
barva kabelu: zelená
rozteč světel: 10 cm
trafo: 31V DC, GS – testovaná bezpečnost
třída krytí IP44 (možné použít i venku)
6 hodinový časovač
pro vnitřní i venkovní použití

Obsah balení:

světelný řetěz včetně napájení
dálkové ovládání