Mobojobo decoration

Divero 68017 DIVERO jídelní stůl, masivní 150 x 90 cm

Unikátní a oblíbený výrobek od dodavatele s dobrým jménem Divero snadno najdete zrovna dneska extra výhodně! Ve skvělé akci za 5 864 Kč.
EAN: 4025327055324
Ověřit dostupnost
Značka: Divero
5 864

Náš teakový stůl DIVERO zaujme svou jednoduchou elegancí, velikostí a masivním rámem. Nabízí dostatek prostoru pro přátele a rodinu. Kromě praktického použití představuje vizuální zvýraznění na terase nebo na zahradě, na balkoně nebo na zimní zahradě. Teakové dřevo je odolné vlivům počasí. Povrch byl několikrát broušen a je úhledně zpracován. Stůl na terasu je ideální pro venkovní použití. Získáte dlouhodobý, stabilní přírodní produkt. Díky svému nadčasovému vzhledu lze zahradní nábytek optimálně kombinovat s jiným nábytkem z teaku; jako jsou zahradní židle, skládací židle, stoličky, boční stolky nebo lehátka z naší nabídky. Najdete zde také potahy na židle a sedadla, stejně jako slunečníky. Dřevěný nábytek dodává vašemu okolí přirozený nádech. Představují trvanlivost, útulnost a nadčasovou eleganci. Teakové dřevo je odolné vlivům počasí, neštípe se a je vodotěsné.
Návod na údržbu:
Tento upravený teak nemusí být prozatím ošetřen. Nový dřevěný nábytek si můžete užít dlouhou dobu.Použité dřevo pochází z udržitelného a odpovědného lesnictví a má certifikát SVLK. Náš dřevěný nábytek je vyráběn ručně v malých výrobních závodech. Každý kus je jedinečný. Z tohoto důvodu jsou občas možné malé odchylky v produktu.
Technické údaje:

výška: 150 cm
šířka: 90 cm
hloubka: 75 cm
vnitřní rozměr: 66 cm
hmotnost: 30 kg

Obsah balení:
1 x DIVERO jídelní stůl, masivní 150 x 90 cm