Mobojobo decoration

Physionics Fitness trampolína 101 cm, do 150 kg, zelená

Tento diskontní produkt od top značky Physionics jednoduše můžete získat momentálně na našich stránkách skutečně levně! Výhodně teď u nás za 2 510 Kč.
EAN: 4056282472697
Ověřit dostupnost
Značka: Physionics
2 510

Mini trampolíny jsou ideální pro efektivní domácí fitness cvičení. Skákání na trampolíně zvyšuje vytrvalost, procvičuje svaly a trénuje koordinaci. Zlepšuje napětí těla a smysl pro rovnováhu, takže cvičení je zábavné. Trampolína je vyrobena z oceli s protiskluzovými nožičkami, má robustní skákací podložku a měkký kryt rámu nad pružinami, který zabraňuje zranění.
Naše mini trampolína má skákací plochu o průměru 72,5 cm, přičemž celkový průměr je 101 cm a pojme uživatele o hmotnosti až 150 kg. Skákací trampolína má měkký kryt rámu přes pružiny, který minimalizuje riziko zranění během tréninku. Naše fitness trampolína se snadno přepravuje, staví i sundává, takže můžete zařadit zábavné a vzrušující fitness cvičení, ať jste kdekoli.
POZOR! Důležité upozornění:
Nevhodné pro děti do 12 let.Pouze pro soukromé použití!Trampolínu by měla používat vždy pouze jedna osoba.Na trampolíně neprovádějte salta ani jinou akrobacii.Před vstupem na trampolínu odstraňte všechny ostré nebo špičaté předměty.
Technické údaje:

průměr trampolíny: cca 101 cm
skákací plocha: cca 72,5 cm
barva: zelená
výška madla: cca 100 – 125 cm, 3 stupně nastavení
výška madla od skákací plochy: cca 81 – 101 cm
výška trampolíny: cca 19 cm
hmotnost: cca 11,5 kg
počet pružin: 32
max. zatížení: 150 kg
trubkový ocelový rám a ocelová opěrka rukou (potažená pěnou)
podložka na skákání: polypropylenová
ochranný kryt: tkanina 420D Oxford
opěrky nohou: z pryže

Obsah balení:

1 x fitness trampolína s pružinami