Mobojobo decoration

Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m 10340016

Kvalitní produkt od skvělého výrobce Intex snadno najdete právě teď v naší nabídce levně! Ceny již od 1 290 Kč. EAN: 8590517007200
Zjistit více >
Značka: Intex
1 290
Popis produktu

Předností bazénu Tampa je nízká cena, snadná údržba i rychlé zprovoznění. Stačí jen připravit místo na bazén, rozvinout bazénovou podložku, bazén rozbalit, nafouknout horní límec a začít napouštět vodu. Stoupající voda sama bazén postaví. Od vybalení bazénu můžete do 10 minut napouštět vodu. Bazén je nutné po skončení bazénové sezony vyčistit, vypustit a uklidit na suché, nemrznoucí místo. Správnou údržbou prodloužíte životnost bazénu. Doporučujeme bazén po koupání zakrývat krycí plachtou. Bazén Tampa není určen k celkovému ani částečnému zapuštění do země. Jedná se o nadzemní bazén. Pro snadné nafouknutí doporučujeme zakoupit ruční či elektrickou pumpu. Laminovaná folie bazénu Tampa je trojvrstvá, vyztužená polyesterovou tkaninou. Síla nafukovacího prstence je 0,27 mm, podlahy 0,25 mm a stěny 0,5 mm. Kvalitní zpracování zajistí dlouhodobé bezproblémové užívání bazénu. K bazénu můžete připojit libovolnou kartušovou či pískovou filtraci z naší nabídky. Pro napojení filtrace jsou připraveny průchody stěnou bazénu o průměru 32 mm (5/4″). Pro připojení pískové či kartušové filtrace je nutné dokoupit: 6 ks bazénových hadic, 2 ks průchodu stěnou bazénu, 1 ks instalační sady.
Uvedené rozměry bazénu jsou pouze orientační a ovlivnit je může rovnost podkladu, objem napuštěné vody nebo nafouknutí límce. Povolená výrobní odchylka je 5 %.
Technické údaje:

barva: modrá
průměr bazénu: 3,05 m
průměr hladiny vody: 249 cm
výška bazénu: 0,76 m
hloubka vody: 0,6 m
celkový objem vody v bazénu: 4 m3
konstrukce samonosný bazén
rozměry balení: 41 x 30 x 39 cm
hmotnost 8,25 kg

Obsah balení:

bazén Tampa
návod
záslepky průchodů stěn bazénu