Jago 74196 Multifunkční bufetový ohřívač jídel, sada 2 kusů, 150 W

Tento kvalitní a žádaný výrobek od společnosti se zárukou kvality Jago pohodlně dostanete zde nyní za výhodnou cenu! Cenově vychází na 1 789 Kč. EAN: 4056282462520
Značka: Jago
1 789 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Ohřívač jídla je ideálním kuchyňským doplňkem pro všechny kulinářské nadšence a profesionály. Je ideálním pomocníkem na rodinných setkáních, formálních událostech a večírcích. Tento multifunkční ohřívač lze také velice rychle a snadno přeměnit na velkou plotýnku. Poté pomocí třístupňového termostatu volíte mezi teplotou 45 – 85°C.
Díky odděleným miskám je možné ohřívat a podávat různá jídla. Nahřívací deska je velice lehká a díky rukojetím ji lze snadno přenášet. Protiskluzové nožičky zajišťují stabilitu, zatímco průhledná víčka chrání potraviny. 
Zajisté oceníte, že nerezové nádoby na jídlo vč. plastového víka je možné mít v myčce na nádobí. Nádoby poté je možné používat i v troubě (max. do 200°C). Ohřívačů jídel máme širokou nabídku – vyberte si tu správnou velikost právě pro Vás.
Říkáte si, že takovýhle ohřívač se hodí tak akorát do restaurací a velkých provozů? A co takhle ho použít při grilování, když část jídla už je hotová a část se ještě griluje a krásně voní? Určitě budete rádi, že máte vše na talíři teplé. Určitě ho také ocení Vaše drahá polovička. Pokud zrovna nestihne včas dorazit na večeři – jakou radost bude mít z teplého jídla, které na ní/něj bude čekat?
Technické údaje:

celkové rozměry (d x š x v): cca 47,5 x 38 x 15,4 cm 
obejm nádob: 1 x 2,5 l + 2 x 1 l
regulace teploty: min. 45 ° C až max. 85 ° C (3 možnosti nastavení)
materiál: ocel / nerezová ocel a plast
délka kabelu: 80 cm
výkon: cca 150 W
hmotnost jednoho ohřívače: cca 3 kg

Obsah balení:

2 x bufetový ohřívač jídla – 3 nádoby – 1 x 2,5 L a 2 x 1 L