Mobojobo decoration

Jago 74070 Multifunkční bufetový ohřívač jídel, 200 W

Tento designový produkt od kvalitního výrobce Jago máte možnost pořídit nyní napořád výhodně. Nyní získáte od 1 251 Kč.
EAN: 4250787499191
Ověřit dostupnost
Značka: Jago
1 251
Popis produktu

Ohřívač jídla je ideálním kuchyňským doplňkem pro všechny kulinářské nadšence a profesionály. Je ideálním pomocníkem na rodinných setkáních, formálních událostech a večírcích. Tento multifunkční ohřívač lze také velice rychle a snadno přeměnit na velkou plotýnku. Poté pomocí třístupňového termostatu volíte mezi teplotou 45 – 85°C.
Díky odděleným miskám je možné ohřívat a podávat různá jídla. Nahřívací deska je velice lehká a díky rukojetím ji lze snadno přenášet. Protiskluzové nožičky zajišťují stabilitu, zatímco průhledná víčka chrání potraviny. 
Zajisté oceníte, že nerezové nádoby na jídlo vč. plastového víka je možné mít v myčce na nádobí. Nádoby poté je možné používat i v troubě (max. do 200°C). Ohřívačů jídel máme širokou nabídku – vyberte si tu správnou velikost právě pro Vás.
Říkáte si, že takovýhle ohřívač se hodí tak akorát do restaurací a velkých provozů? A co takhle ho použít při grilování, když část jídla už je hotová a část se ještě griluje a krásně voní? Určitě budete rádi, že máte vše na talíři teplé. Určitě ho také ocení Vaše drahá polovička. Pokud zrovna nestihne včas dorazit na večeři – jakou radost bude mít z teplého jídla, které na ní/něj bude čekat?
Technické údaje:

celkové rozměry: 54,6 x 27,4 x 14,7 cm
objem nádob: 3 x 1,5 l 
regulace teploty: min. 45 ° C až max. 85 ° C (3 možnosti nastavení)
výkon: 200 W
délka kabelu: 80 cm
materiál: ocel / nerezová ocel a plast
hmotnost jednoho ohřívače: cca 3 kg

Obsah balení:

1 x bufetový ohřívač jídla se 3 nádobami