Mobojobo decoration

Home & Garden Fóliovník 250 cm x 400 cm (10,0 m2) zelený

Velmi žádaný výrobek od našeho předního výrobce Home & Garden jde pořídit u nás teď ve slevě. Nabídky od 3 958 Kč.
EAN: 5904730242677

Fóliovník je dokonalým řešením pro přípravu a pěstování zahradních plodin. Díky tomu, že poskytuje optimální podmínky, je ideální pro setí zeleniny až 3krát ročně.
Snadná montáž a možnost sestavení téměř kdekoli na zahradě jsou jen některé z jeho výhod. Konstrukce fóliovníku je vyrobena z pozinkovaných ocelových profilů, je silná a trvanlivá, díky čemuž lze fóliovou fólii dokonale přizpůsobit a utěsnit. Trvanlivá fólie PE UV-4 s výztuží, vyrobená z PP sítě, která je zapuštěná v materiálové struktuře, zaručuje, že plodiny budou mít vhodné mikroklima. Kromě toho je foliovník vybaven speciálně navrženým krytem, který po zakrytí půdou chrání fólii před vání od spodu.
Foliovník má široký vchod se dvěma zipy – dveře je možné srolovat a upevnit nahoře. Foliovník je vybaven také bočními okny s moskytiérou, které chrání plodiny proti hmyzu a poskytují efektivní větrání. Správná výška fóliovníku zajišťuje uvnitř svobodu práce a volný růst rostlin.  Všechny prvky konstrukce jsou navzájem propojeny šrouby obsaženými v sadě a montážní instrukce obsahují výkres s číslováním a přiřazením příslušných prvků. Folii z foliovníku doporučujeme na zimu sundat.
Technické údaje:

rozměry: Š 250 cm x D 400 cm  x V 200 cm
materiál fólie: PE UV=4 s polypropylenovou sítí (PP)
gramáž fólie: 160 g/m2
barva: zelená
materiál konstrukce: kovové profily, plně pozinkované, Ø 25 mm, tloušťka stěny 0,7-0,9 mm
hmotnost: 23 kg
šířka vchodu: 74 cm
snadná montáž a demontáž
předpokládaný čas montáže: 1 h
odolný vůči UV záření, dveře na zipy
6 bočních oken, lze srolovat  

Obsah balení: 

1x fóliovník, montážní pokyny, montážní šrouby, šroubové klíče
rozměr balení: 14 x 48 x 180 cm