Mobojobo decoration

CorbySport 4521 Venkovní trampolína s ochrannou sítí 429 cm

Tento velmi oblíbený výrobek značky CorbySport máte možnost nakoupit online za výhodné peníze. Nyní zakoupíte za 8 997 Kč.
EAN: 8595042737578
Ověřit dostupnost
Značka: CorbySport
8 997

Trampolínový set ACRASPORT je dodáván včetně ochranné sítě, bez schůdků, které jsou, stejně jako ochranný potah, volitelným doplňkem. Trampolínové sety jsou vyvinuté v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami, navíc se zaměřením na vysokou kvalitu a precizní zpracování všech komponentů. Konstrukce i aktivní odrazová plocha trampolíny jsou vyrobeny z předem testovaných materiálů vysoké kvality a námi dodávané trampolíny jsou proto špičkou ve svém oboru. Díky navržené konstrukci s mnoha bezpečnostními prvky, maximálně pružné a odolné odrazové ploše a důrazu kladenému na maximální bezpečnost a užitnou hodnotu splňuje tato trampolína bezpečnostní normy německé zkušebny TÜV NORD. Nekorodující galvanizované pružiny, odolná konstrukce rámu a aktivní plocha s vysokým odrazem vyvinutá v USA jsou vlastnosti, které řadí trampolínový set mezi špičkové výrobky. Trampolínový set 429 cm je určený pro exteriérové i interiérové využití. Součástí trampolíny je ochranný kryt na pružiny zabraňující poranění osob při skákání. Tento kryt je při dešti mírně nasáklivý, voda ale brzy vysychá. Set 429 cm dále obsahuje ochrannou síť včetně konstrukce zajišťující bezpečnost akční plochy. K setu jsou ještě určené volitelné doplňky- žebřík (doporučujeme pouze typ žebříku CAA25/1 – 100 cm), ochranný potah proti povětrnostním vlivům, ochranná síť na nohy – proti možnosti lezení pod trampolínou (cílem je zabránit možnému zranění osob i zvířat při skákání), kotvící prvky zabraňující převrácení trampolíny nebo její odlétnutí při silných větrech.Všechny tyto výrobky je možné samostatně dokoupit, dle vlastní potřeby. Trampolíny Vám zajistí nejvyšší bezpečnost a kvalitu. Po dlouholetých zkušenostech s prodejem trampolín vybíráme ty nejkvalitnější materiály odolávající dlouhodobě extrémním podmínkám a našim zákazníkům se tak nabízíme maximální užitnou hodnotu.
Technický popis:

galvanizovaná konstrukce s maximální odolností proti korozi 
4 stojné dvojnožky zajišťují dokonalou stabilitu trampolíny 
zesílený obvodový ochranný polštář s dlouhou životností 
88 galvanizovaných vysoce odolných pružin
Výška trampolíny: 89 cm
Průměr trampolíny: 429 cm
Nosnost trampolíny: 150 kg
Hmotnost trampolíny včetně ochranné sítě : 78 kg
Vhodné pro exteriérové využití
Schůdky nejsou součástí setu, je možné je dokoupit samostatně.

Odrazová plocha: 

akční plocha s vysokým odrazem 
materiál odrazové plochy speciálně vyvinutý v USA s dlouhou životností 
odolný proti UV záření

Ochranná síť:

velmi pevná ochranná síť odolná proti UV záření 
stabilitu a pevnost sítě zajišťuje 8 hlavních tyčí upevněných ke konstrukci trampolíny s ochranným návlekem z měkké pěnové hmoty 
vstupní otvor je zajištěn zipem a pojistkou proti vypadnutí z akčního prostoru 
snadná a rychlá montáž sítě –
výška sítě: 170 cm 
průměr sítě: 429 cm

Obsah balení:

Trampolínový set